AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Amalia Tirca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
SONIA BLAXY GIRLS
Admin

Data de înscriere : 25/04/2009
Varsta : 23
Localizare : Romania

MesajSubiect: Amalia Tirca   Sam Apr 25, 2009 6:34 am

Tirca Amalia, este eleva a Liceului teoretic Traian din Constanta. Citat preferat : Life is like a river, it goes where it must, not where we want to.
Nume real: Tirca Amalia-Stefania, Alias: Amalia (Blaxy Girls), Data nasterii: 15 Iunie 1991 (17 ani, Zodia: Gemeni, Locul nasterii: Constanta, Culoarea ochilor: Caprui, Culoarea parului: Brunet, Site oficial: www.blaxy-girls.com

Amalia Tirca: chitara solo -17 ani
Eleva la liceul "Traian" din Constanta, studiaza de mica pianul si chitara, pentru care a dezvoltat o mare pasiune. Ii place sa asculte muzica si sa faca sport. Daca le face pe amandoua in acelasi timp e si mai bine."In timpul meu liber, imi place sa ma amuz, sa ma simt bine alaturi de prietena mea si de colegi. Fiind o fire mai spontana, nu ma deranjeaza cluburile.De obicei sunt energica, vesela, optimista.Putin cam agitata uneori. Atitudinea mea in videoclip este alta, sunt mai 'rea', pot spune. In realitate nu ma caracterizeaza rautatea.". S-ar fi gandit la o cariera in stomatologie sau o functie de Controlor de Trafic Aerian.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blaxy-girls.express-forum.com
Amalia

Data de înscriere : 11/06/2009
Varsta : 26
Localizare : Constanţa, România

MesajSubiect: Re: Amalia Tirca   Joi Iun 11, 2009 5:22 am

Bucuria o exprimam acum prin tipete dupa ce am inhalat heliu din baloanele - decor de pe scena Smile)! Doamne ajuta si sa ne votati in continuare!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Purple_Dream_Pixie

Data de înscriere : 02/07/2009

MesajSubiect: Re: Amalia Tirca   Sam Iul 04, 2009 2:42 am

Amuuuu`.Mad

Amu` is` THE BEST`.Mad.!!

Te iubim, Amule!`.Mad.multsumim ptr mesaj.Mad`
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Amalia Tirca