AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Calificate in Finala!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
SONIA BLAXY GIRLS
Admin

Data de înscriere : 25/04/2009
Varsta : 23
Localizare : Romania

MesajSubiect: Calificate in Finala!   Lun Iun 08, 2009 4:30 am

In seara asta a fost prima Semifinala Eurovision. Fetele au reusit sa treaca peste emotii si au aratat ca cei in urma vor fi cei dintai, interpretand piesa "Dear mama" cum nu se putea mai bine. Socul a fost foarte mare atunci cand a inceput televotul si au vazut cum in primele 3 minute de vot au strans peste 2400 de voturi, detasandu-se de ceilalti participanti. S-au calificat in Finala Nationala Eurovision, ce va avea loc sambata seara.Toata munca depusa a dat roade si speram sa reprezentam Romania la Moscova. Daca va place melodia, votati-ne sambata, si hai sa aducem Eurovisionul in Romania .

Mesaj pentru fani:

RUCSY: Va multumim pt incredere si pt voturi, stim ca ne puteti da si mai mult sambata Smile ! sa ne iubiti si sa va iubiti Smile!

CRISU: Sunteti CEI MAI TARI FANI ! Va multumim tuturor, de la Mihaela Radulescu pana la cei mai micuti fani Smile! Love

ANNA:Impartim bucuria cu voi si sa ne votati si sambata seara ! Va iubim Smile!

AMALIA: Bucuria o exprimam acum prin tipete dupa ce am inhalat heliu din baloanele -decor de pe scena Smile)! Doamne ajuta si sa ne votati Smile!

GELA: Super tare ! Suntem fericite si probabil ca am speriat lumea cu entuziasmul din seara asta...si sa ne votati si sambata seara pentru ca vom fi mult, mult mai tari Smile!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blaxy-girls.express-forum.com

Calificate in Finala!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Blaxy Girls :: BLAXY GIRLS-
Mergi direct la: