AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Rucsandra Iliescu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
SONIA BLAXY GIRLS
Admin

Data de înscriere : 25/04/2009
Varsta : 23
Localizare : Romania

MesajSubiect: Rucsandra Iliescu   Sam Apr 25, 2009 6:30 am

RUCSANDRA ILIESCU are 15 ani, este din Constanta, data nasterii: 14 august 1991, este eleva la Colegiul National de Arta Regina Maria, Constanta, canta de la 5 ani, a participat la festivalul Stelutele Marii Bulgaria si la festivaluri nationale si locale, a cantat prima data la Fundatia Strumfii cand avea 6 ani, Isi doreste o trupa si apoi cariera nationala si internationala, Hobby: chitara, dansul, calculatorul, Primul trofeu l-a luat in Bulgaria, Asculta mai mult rock si punk, Nirvana, Metallica, Luna Amara.

Rucsandra Iliescu (Rucsy): chitara si voce -17 ani
A inceput sa cante la varsta de 3 ani. Inca de mica a manifestat o atractie deosebita pentru muzica studiind violoncelul si chitara. Actualmente eleva a Liceului de Arte din Constanta “Regina Maria”, detine numeroase trofee si premii castigate la festivaluri nationale si internationale de muzica usoara.
Ii place foarte mult sa citeasca.
"In viata de zi cu zi....sunt o fire calma...cred..si pot spune...destul de cuminte...nu frecventez cluburile....nu beau ...nu fumez... Sunt un copil normal...care incearca sa se bucure de copilaria lui cat mai poate si intr-un mod cat se poate de cerebral...urmand anumite principii!" Daca nu ar fi fost in trupa Blaxy Girls i-ar fi placut o cariera de jurnalista.

Ultima editare efectuata de catre SONIA BLAXY GIRLS in Mier Mai 27, 2009 11:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blaxy-girls.express-forum.com
Rucsy

Data de înscriere : 07/05/2009
Varsta : 26
Localizare : Constanţa, România

MesajSubiect: Re: Rucsandra Iliescu   Sam Mai 16, 2009 8:41 am

Fac muzica de la 3 ani....si...ore de tehnica vocala...de la varsta de ..7 ani..!sunt la "Colegiul National de Arte Regina Maria"..Constanta ......sectia ...muzica usoara jazz...deci..instrument principal fac..jazz..vocal..si secundar chitara ..!Chitara studiez din clasa a 6'a......ca instrument principal..din clasa a 9'a devenind secundar..datorita doleantelor mele..de a face jazz..vocal..!..app..am facut si violoncel..3 ani de zile....!Imi place f mult sa dansez....am facut street dance..si break'dance....pana mi'am rupt piciorul..)...!..am implinit..un an si ...3 luni...de la ultima interventie chirurgicala...ruptura de femur...2 tije...abureli:-j...si daca mai aveti intrebari..raspund la absolut orice..fara sa ma ascund..ptr ca nu mi'este rusine cu ce sunt......Multumim ptr sustinere ink o data..
Kisseeeeeeess:*:* "
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rucsy

Data de înscriere : 07/05/2009
Varsta : 26
Localizare : Constanţa, România

MesajSubiect: Re: Rucsandra Iliescu   Lun Iun 08, 2009 4:40 am

Va multumim pt incredere si pt voturi, stim ca ne puteti da si mai mult Smile ! sa ne iubiti si sa va iubiti Smile!
Sus In jos
Purple_Dream_Pixie

Data de înscriere : 02/07/2009

MesajSubiect: Re: Rucsandra Iliescu   Sam Iul 04, 2009 2:38 am

O sa va sustsinem oricand Rucsy I love you I love you
pentru k va iubim I love you

Love you, Rucs I love you
Sus In jos
Yoo Princess Blondy

Data de înscriere : 07/07/2009

MesajSubiect: Re: Rucsandra Iliescu   Mar Iul 07, 2009 9:02 am

Te iubeeeesk Rucsy!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.pink-stars.myforum.ro
tzepi19

Data de înscriere : 15/06/2011
Varsta : 24
Localizare : Cluj Napoca localitatea Gherla

MesajSubiect: Re: Rucsandra Iliescu   Mier Iun 15, 2011 7:26 am

tinetio tot asa rucsy pt ca e foarte frumos genu de muzica sunteti talentante si frumoase sper ca ne vom cunoaste la gherla la concert mult succes deabea astept sa va vad sunteti ff frumoase si sa aveti grija de voi si de vocea ta:* cheers Embarassed I love you I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rucsandra Iliescu   

Sus In jos

Rucsandra Iliescu
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Blaxy Girls :: Rucsandra Iliescu-
Mergi direct la: